seemnepurske ravimid 14.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere
robleem jällegi rohkelt esinenud, kuid sooviksin teada kui palju on nende tablettide ja peenise tundlikust vähendavate ravimitega suguühte pikkust mõjutada? Praegu saabub seemnepurse praktiliselt esimeste tõugetegega kuid palju need ravimid kestvusele juurde lisaksid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ravimite mõju on individuaalne ja võib jääda piiridesse 0-50-400%. Spekuleerida ei tasu. Parem püüdke oma probleemile optimaalne lahendustee leida.
Edu soovides
Margus Punab