munand 10.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere
probleem on selle et parem munand on kõvasti suurenenud ja põhjusatb aeg ajalt valu samuti on peenise peale heled punnid.
mis on põhjus ja kui tõsine see on

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui tõsine mure on ei oska öelda enne teie läbivaatust. Iga muutus munandis tuleks kindlasti meestearstile ette näidata. Antud juhul võiks isegi kahtlustada munandi vähki, seetõttu soovitaksin arsti visiidiga mitte venitada.
Edu soovides
Margus Punab