Sügelus ja pärast valus 13.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on väike/suur mure.
Täna tekkis mulle mingi punane paistetus sisemisele eesnahale(paremal pool).Alguses tundus olevat lihtsdalt häiriv sügelus, kuid katsudes hakkas juba terav valu peale, mis kestis väikest aega(5minutit)ja jäi järele.Mida teha?
Kas see võib-olla soonivatest pükstest, on väike kapillaar lõhkenud? Olen vahekorras olnud juba kindla partneriga 5 kuud ja ennem pole midagi sellist ettejuhtunud ja nüüd äkitselt.Ei oskaks teda sellest kahtlustada,kuna pole kuu aega vahekorda satunud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem veel täna püsib, siis oleks küll õige seda näitama tulla. Ilma muutust nägemata, midagi asjalikku arvata ei saa. Püksid siin põhjuseks ei ole.
Edu soovides
Margus Punab