Meestearsti vastuvõtule 12.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleemiks lastetus, naistearsti saatekirjaga suunatud meestearstile (2 seni naistearsti suunamisel tehtud spermaanalüüsi nirude näitudega). Maarjamõisa polikliiniku registratuurist aga väidetakse järjekindlalt, et ajad meestearsti vastuvõtule on täis ja et uusi vastuvõtuaegu ei antud. Kes ja kus saab registreeruda meestearsti vastuvõtule Tartus väljaspool erakliinikuid, kuna maksumaksjana tean endal õiguse olevat saada see konsultatsioon riiklikus meditsiiniasutuses haigekassa kulul?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Igaühel on vabadus valida endale kliinik, kus vastuvõtul käia. Registreerimine käib nii riigi- kui erasüsteemisl ühtemoodi läbi registratuuride ja oma frustratsiooni arsti peale välja elama ei peaks.
Edu soovides
Margus Punab