palju symptomeid 12.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tre
valu alakõhus, selja alaosas, munandites on ka valu ja valutab ka kannikate seest...siuke kiheluse tunne on puusas...peale kusel käimist tilgub päris palju kraami pyxxi....liigesed on ka valusad kõik....palavik on kh..ei tja mida teha?
käisin mingi detsembris arsti juures...siis oli mingi eesnäärme põletik...ravisime...vvalud jäid järgi...ja nyyd on peris hullux asi läind

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Näib, et te pole oma eesnäärme põletikust ikkagi lõplikult lahti saanud. Soovitan veelkord läbida korralikud eesnäärme põletiku uuringud. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada /Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab