Küsimus oma peenise kohta 03.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ühe seksuaalakti käigus juhtus nimodi, et nahk katkes peenise alumisest osast ära peenise ülevalt poolt kinnitatud nahk peenise peaga on veel ühenduses. Ja küsimus oleks järgmine et kas see ülemine nahaühendus võib ajaga taastuda ja side tugevneda ja kas sellisel puhul aitab ainult arsti juurde tulek või on olemas mingeid vahendeid millega saaks naha ühendust taastada.

Kõike head soovides,

Tarvo

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus küll segane kuid usun, et tegemist on eesnaha kida rebendiga. Kui tegemist on värske rebendiga, siis soovitan hoiduda piirkond puhas ja hoiduda paar nädalat seksuaalelust. Edasise ravi vajaduse ja meetodi üle saab siiski hinnangu anda alles peale visiiti.
Edu soovides
Margus Punab