eesnäärmeprobleem? 01.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimasel ajal tekib vahetult pärast vahekorda või vahekorra ajal urineerimisvajadus, mis takistab normaalset seksi, vajadus tekib isegi siis, kui enne ei ole pikalt midagi joonud ning uriini hulk ei ole ka suur.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pealkirjas on arvatav vastus olemas. Soovitan läbida uuringud sugutrakti kroonilise põletiku suhtes. Täpsema uuringuskeemi leiate portaali sektsioonis Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab