suguhaigus??? 29.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 22 a noormees. Ja minul on selline mure. Kardan, et äkki on minul suguhaigus. Nimelt: peale urineerimist tekib peenise otsa pool, kusejuhas (vabandan, kui ei tea täpseid termineid) selline kõrvetustunne. See esineb võibolla kord kuu, kahe jooksul.
ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mis siis muud kui padavai arsti juurde kontrolli. Kui siiski suguhaigust ei leia, siis tasuks teha ka sperma analüüs põletikule sugutrakti kroonilise põletiku (prostatiidi) välistamiseks. Täpsema uuringuskeemi leiate portaali tasub teada sektsioonist - kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab