Mure potentsiga 23.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas kõrgvererõhutablettide tarvitamine - Betaloc ZOK ja Monopril . võib mõjuda negativselt ka potentsile? Viimasel ajal on sellega probleeme esinenud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võivad mõjutada küll. Eelkõige mõjutab aga veresoonte kahjustus, mille üheks väljenduseks on kõrgvererõhutõbi ja teiseks impotentsus. Soovitan tulla vastuvõtule. Leiame teile sobiva ravimi ja vajadusel saab uuringute alusel hinnata ka tervenemise prognoosi.
Edu soovides
margus Punab