Liiga tundlik 13.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Asi selles et, kui vahekorda asun läheb mul kohe lahti. Siis läheb natuke aega ja uuesti jäigastub siis proovin uuesti kuid jälle läheb sama moodi. Ja nii järgmised korrad ka. Või vigas selles et ni tihkelt sisse läheb mul, natuke suur talle. Kuid ise rahultan ka ennast, vanust 21a, või sportis asi. Võtan ka toidu lisandeid valku, creatine. Naine rahultust ei saa. Mina saan mitu orgasmi ikka. Ja sexis mul peaaegu kogemused puuduvad kuskil 5 korda vahekorras olnud, kui seda nii nimetada saab... Kas on midagi selle vastu et ta kohe lahti ei läheks mul. Mingit rohtu mis tundlikust vähemaks võttaks. Vahest ka ööse läheb lahti...une pealt, kuid viimasel ajal harva. Aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hää küsija. Samal teemal on siin juba vähemalt poolsada vastust. Võtke palun vaevaks varasemaid materjale sirvida. Usun, et regualaarse sekuaalelu puhul teie probleemid kaovad.
Edu soovides
Margus Punab