genitaalherpes või mitte? 24.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

märkasin oma sugutil punast punni, aga ta ei sügele ega tekita mingeid ebamugavusi urineerides. ja ma ei oskagi nüüd seisukohta võtta, kas tegu on genitaalherpesega või mitte?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Herpes tekitab tavaliselt valu või ebamugavust. Siiski pole punased punnid peenisel kindlasti mitte normi variandiks, nii et soovitan soojalt meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab