vesivilli taoline punn 23.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, selline mure on:
mehel on peenisepea all selline suure vesivilli taoline punn. Ta ise räägib, et see on ammu juba ja ei ole valus ja ei sega, aga mind häirib. Arstile ta minna ei taha. Huvitav, mis see olla võiks, äkki on mingi tõsisem asi ja ma kardan ju.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma meest nägemata ei oska midagi pakkuda. Kui se muutus on juba vana asi, siis pole kindlasti tegemist ohtliku haigusega. Kui siiski häirib, siis tuleb mees arsti juurde tuua.
Edu soovides
Margus Punab