Üks väike küsimus. 17.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

mul on eesnaha all mingid punnid, need ei häiri mind ega valuta.Ma eriti ei usu , et need on mäda punnid. Kas te saate mind aidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma Teid läbi vaatamata ei saa aidata, ainult spekuleerida. Kahjuks pean mõistatama ka teie vanust. Siiski usun, et tegemist on normaalsete peenise pea tagaserval olenate näärmetega, mis otsest ravi ei vaja. Kui siiski rahu ei anna, siis tasuks tulla vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab