mure mehe pärast 04.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Selline mure siis, et abikaasal on peenise peale tekkinud üks laik, mis on nagu hästi õrn nahk, aga ei puneta ega sügele. Laik ise on nagu pisut madalam ja servad on pisut kõrgemad. Kuna mul oli kodus Klotrimazol salvi, siis kasutas ta seda, aga muutusi ei olnud, sest ilmselt siiski polnud tegu seenhaigusega. Kuna minul on kunagi olnud papilloomviirus, siis suguühe on meil ainult kondoomi kasutades. Seda alati. Mina käisin just igaaastasel kontrollil ja minul kõik 100% korras, analüüsi vastused tõestasid seda. Nüüd aga mure mehe pärast. See on tal juba kolm-neli kuud. Vaevusi ei põhjusta, aga see pole ju normaalne....Ahjaa, suvel siin kahtlustasime haudumust, kasutas nädala vältel ka apteegist ostetud Bepanthen salvi, ent tulemusteta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ikka jääb vanus märkimata...
Selline püsiv nahamuutus vajaks kindlasti ülevaatamist ja täpsemat diagnoosi. Kui pole tegemist just esimeses nooruses mehega, siis peab esmalt välistama peenise vähi algfaasi.
Edu soovides
Margus Punab