Imelik tunne aga mitte valus 24.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Vahest on mul eesnäärme otsas või seal piirkonnas, täpselt ei saa aru kus selline imelik ebamugavustunne. Nagu valus pole. MIngi paari kuu tagant. Kas tegemist võib olla põletikulise protsessiga või midasgi sellist. Ma usun et soovitate minna urloogi vastuvõtule. Kas sinna on vaja perearsti saatekirja või võib lihtsalt panna aja kirja suvalises haiglas, kui on olemas haigekassa kindusltus?

M.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaevalt te eesnäärme otsa tunnete, vast on ikka tegemist peenise peaga. Juhul kui kirjeldatud nähud teid häirivad, siis peaksite ikkagi arsti külastama. Uroloogi asemel soovitan siiski meestearsti. Vastuvõtule pääseb ilma saatekirjata.
Edu soovides
Margus Punab