peenise pikkus teeb muret. 29.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleemiks on minul juba pikemat aega olnud peenise pikkus. Peenis on kuidagi väga väike võrreldes keskmisega, naispool ei ole öelnud selle kohta midagi, kuid ise tunnen piinlikust. Kas on võimalik mingil moel peenist suurendada operatsioon või midegi sellist.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenist on võimalik pikendada spetsiaalse venitusaparaadiga ja operatiivsel teel. Igal meetodil on omad head ja vead.
Leebematest vahenditest võib mõelda ka spetsiaalharjutuste peale, mida propageeritakse internetilehel suur.ee. Viimase tulemuste kohta siiski meditsiinilised uuringud seni puuduvad.
Edu soovides
Margus Punab