Peenise sügelus ja "kestendamine" 21.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas see võib olla suguhaiguse üks märkidest kui mu peenis sügeleb 1 kohast(sugutiava alt) ning peenise pea on aegajalt kaetud väheste valgete tükkidega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kaebused vastavad sugutrakti põletikule, mille üheks põhjuseks võivad olla ka suguhaigused. Näib, et tegemist võib olla korduva seenpõletikuga (valged tükid), mis omakorda viitab ka partneri sugutrakti põletikule. Soovitan tulla uuringuteks ja raviks vastuvõtule .
Edu soovides
Margus Punab