ei saa aru 19.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on olnud juba 7 aastat peenise alumisel poolel valged täpid(1,5mm) kuigi ma ise olen 15. Ma ei saa aru kas need täpid tähendavad seda ,et mul on suguhaigus või ei ole.Kui on siis mida ma peaks tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist ei ole kindlasti suguhaigusega vaid peenise naha eripäraga. Ilmselt kirjeldate nahanääpsusid, mis võivad seal olla veidi enam väljendunud kui mujal nahal. Põdemiseks ei ole põhjust!
Edu, Margus Punab