eesnahk on sugutipea küljes kinni 12.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere!!!
et probleem on järgmine: eesnahk tuleb ilusti üle peenise pea küll aga ta on kinni kasvanud. kas see peaks venitamisega lahti tulema või peab tõesti arsti juurde minema.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei saa küsimusest (situatsioonist) täpselt aru. Kui liigub üle peenise pea, siis ilmselt probleemi ei ole. `Kinni kasvanud` peab eesnahk olema alapinnal, kus eesnaha kida piirkonnas jõuabvad peenise peani nahalt lähtuvad veresooned ja närvid.
Edu, Margus Punab