Hiv saamise võimalus 27.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Olin juhu vahekorras, kondoomiga. Aga kuna naise tupp oli kuiv siis sai sõrmedega n.ö ila juurde panna et tekiks mingigi märguse efekt. Kas sellest kui sõrmed suuga kokku puutusid on võimalik HIVi saada ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tõenäosus HIVi sel moel saada on väga väike. Samas bioloogias 100% kindlust siiski pole. Südamerahuks tasub test kindlasti ära teha.