Eesnaha kitsenemine 24.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Paar päeva tagasi küsisin teilt peenise eesnaha kitsenemisest. Kui ma peenise avan on see valus. Sellel kohal kus nahk on kitsenenud on tekkinud nagu pragud. Nii, et soovisin küsida seda, et kas ma pean meestekliinikusse tulema, või on mingi teine võimalus seda ravida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Julgen arvata, et meestekliinikus saad kõige kiirema ja asjatundlikuma abi. Noorte nõustamise kabinetis ei nõuta saatekirja ja pole ka visiiditasu.