Tere! mul on tunne et mul on balaniit, ma kuulsin et see võib ise ära kaduda, aga kas ma peaksin mingit kreemi kasutama ja kui pean siis mis nimega ja kust saada. 16.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! mul on tunne et mul on balaniit, ma kuulsin et see võib ise ära kaduda, aga kas ma peaksin mingit kreemi kasutama ja kui pean siis mis nimega ja kust saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Balanidi diagnoos ei põhine mitte tundel vaid konkreetsetel haigusnähtudel nagu näiteks eesnaha ärritus, või punetus, või suurenenud eesnaha sekreedi tootmises. Kui on probleem, siis soovitan pöörduda meestekliiniku noorte nõustamise kabineti vastuvõtule.