Eesnahk paistes, sügeleb ning tuline 07.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mida teha kui eesnahk on paistes, põletab, vahest ka sügeleb ning on raske liigutada seda

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui teil on elukvaliteeti häiriv ja ohustav haigus, siis oleks mõistlik arsti vastuvõtule pöörduda.
Eesnaha mured tuleb arsti pilguga üle vaadata. Vajadusel teha lisauuringud, kuid enamasti saab kohe ka ravi alustada ja probleemi mõne päevaga lahendada. Tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu!