Mõned punnid ja lõhe peenisel 27.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!
Hiljuti tekkinud punnid ja seejärel ka niiöelda lõhe peenise otsa poole. Lõhe on pigem valus kui eesnahka liigutan nagu tuleks lõhe lahti koguaeg. Imelik..pole varem selliseid probleeme olnud esmakorda asi peenisel. Vahekorras olin äkki viimati pool aastat tagasi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Punnid võivad olla molluskid, aga lisaks on siin ka tavaline nahapõletik. Interneti teel selliseid muresid kahjuks lahendada ei saa. Tulge meestearsti vastuvõtule. Ideaalis kaasa hommikune esmasjoa kusi ja eesnaha alust 24 tundi mitte pesta.