Eesnäärme operatsioonijärgne erektsiooni häire. 19.01.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Erektsiooni probleemid.
Alates oktoobrist on erektsiooni võimekus jätkuvalt langenud.
Mida ette võtta ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võite esimese hooga proovida võtta näiteks täistableti senikasutatavat ravimit. Kui probleem püsib või süveneb, siis tuleb selle põhjuse leidmisega tegeleda. Optimaalse raviskeemi sättimiseks soovitan siiski vastuvõtule tulla. Sellise "lukuaugust piilumisega", ilma haiguslugu põhjalikult teadmata, on keeruline Teile head lahendust pakkuda.