Punni taolised moodustised peenisel 28.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mõned kuud tagasi tekkisid peenisele punni taolised moodustised. Üks peenise pea küljele ja teised varrele. Nagu naha nääpsud. Ei sügele, ei valuta. Midagi neis sees pole. Lihtsalt nagu "naha tükid". Suguhaiguste test midagi ei tuvastanud. Kas tegemist mingi naha haigusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist kondüloomidega. Põhjustatud samuti sugulisel teel leviva HPV viiruse poolt.
Probleemide lahendamist soovitan alustada arsti visiidist. Meestekliinik aitab lahendada.