Tere kas tegemist võib olla herpesega? 19.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere peenisel on üks suur vill tekkinud ja tana on punetavad villid

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt kahjuks kehvake ja selle alusel ei saa midagi muud öelda, kui et tegemist on üsna tõsise peenise pea põletikuga. Niipalju kui näen, siis tüüpilise herpese moodi see välja ei näe.
Siin tuleks kindlasti uuringud ära teha. Tulge vastuvõtule! Visiidile hommikune esmasjoa uriin kaasa ja eesnaha alust 24 tundi soovitavalt enne visiiti mitte pesta!