Munandikoti suurus 06.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 16 aastane ja avastasin et mul on munandikott teisest ligi 2,5-3x suurem kas see on okei või peaksin muretsema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik tekkinud muutused munandi piirkonnas oleks soovitav kindlasti meestearstile ette näidata. Samuti juhud, kus munandi suurused erinevad enam kui 20% võrra. Arvestades vanust, on teil võimalik ilma saatekirjata pöörduda ülikooli meestekliiniku noorte nõustamise vastuvõttu. Peale läbivaatust oleme targemad