Imelikud punnid/laigud peenise otsal peale vahekorda 04.06.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Umbes kaks nädalat tagasi olin kaitsmata seksuaalvahekorras ja täna avastasin sellised punnid peenise otsalt.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastatud juba. Kordan soovitust: kui tulete meestekliinikusse kontrolli, siis võtke kohe kaasa hommikune esimene kuseports (esimesed tilgad olulised!) ja ärge enne visiiti peenist 24 tundi peske. Ravi saab alustada kohe peale testide võtmist.