Peenis ja eesnääre 25.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Saatsin teile pildi peenisest...eesnäärme peale tekkisid imelikud valged täpid...varem pole midagi sellist olnud....kui pesen siis kaob enam-vähem ära aga mõne aja pärast on jälle tagasi ja nüüd nii juba 6 kuud umbes. Millega võib tegu olla ja mida peaksin tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on eesnaha kroonilise põletikuga.Selleks, et probleemi lahenda tuleks meestearsti vastuvõtule tulla. Visiidieelsed soovitused samasugused kui eelmises vastuses.