Suguelundi peal peal mingid täpid. 23.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist Margus.
Esiteks aitäh vastuse eest! Minu kysimus oli järgmine( suguelundi peal mingid t2pid.paar päeva tagasi peale raseerimist l2ks hullemaks.
Soovitasite pöörduda nahaarsti poole.
Lugu järgmine,et olen ise Soomes praegu ja uurin,et kas peab koheselt pöörduma nahaarsti juurde voi saab ka siis minna kui Eestisse tulen. (20 mai.) Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Midagi ohtlikku pole. Pisuke edaslükkamine ei tohiks suur probleem olla.