Punnid peenisel ja munanditel 03.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!mu peenisel ja munandi kotil on vaikesed punnid ja neid on üsna palju ja ma olen üsna mures nende pärast juba need on olnud juba umbes kolmandast klassist aga need ei sügele ega valuta aga nüüd hakkasin muretsema et millega võib tegu olla(ma pole kunagi kellegiga vahekorras olnud)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pole vaja muretseda!
Tegemist on täiesti loomuliku selle piirkonna naha eripäraga. Enamikel meestel sarnane leid.