Munandivalu peale lööki 26.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt ma tegelen taipoksi trenniga ja täna kogemata löödi väga hullusti vastu mu kubemeid, mida ikka juhtub taipoksis. Esialgu oli väga väga valus esimesed 5 minutit, aga siis läks justkui üle. Nüüd 7 tundi möödas, pole midagi väga hullu, aga kerge surve on peal ja hästi natukene võibolla valutab (Ma ilmselt mõtlen ise ka üle). Oskate te öelda, kaua siukene kerge valu võib kesta, ning kas sellel võivad olla suuremad ja hullemad tagajärjed ka, või kõik ikka taastub, nagu oleks olnud enne lööki?

Vastust ootama jäädes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

1. Sellise kontaktspordi puhul oleks mõistlik kasutada kubemekaitsmeid!
2. Kui probleem tänaseni püsib, tasuks ennast meestearstile ette näidata.