Sperma külmutamine 19.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oli plaan spermadoonoriks hakata
Sperma analüüsi tegin ära ja oli korras aga öeldi et külmutamisele ei pidanud hästi vastu
Kas see on lõplik või on võimalik veel tugevamaks saada spermat?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearstina küsiksin, et mis on selle probleemi põhjus. Vastuse saamiseks peaks tegema põhjalikumad uuringud. Läbivaatus, sperma analüüs, hormoonuuringud, uuringud põletike suhtes. Kui põhjus teada, siis saab vajadusel järgmised sammud astuda. Tulge meestearsti vastuvõtule!