valulik paise kubemes 16.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. On tekkinud valulik tükk paremas kubeme piirkonnas. Ei tea kuidas edasi toimetada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan meestearsti vastuvõtule tulla! Kõik sellised probleemid on lahendatavad, kui õigel ajal õige spetsialisti poole pöörduda. Kubeme piirkond on sedavõrd lai mõiste, et täpsemalt midagi öelda pole kahjuks võimalik.