Peenise pea ja naha vahel imelik kokkukasvand naha niit 13.02.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise all pool peenise pea ja naha vahel on selline õhuke nahast sein mis teeb väga valu seksi ajal

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaadake internetist peenise anatoomiat. Peenise kida on normaalne anatoomiline struktuur. Kui teeb valu, siis on kas kaasasündinult lühike, põletikust armistunud või põletikus. Tulge meestearsti vastuvõtule. Seni võiksite kasutada preservatiivi - seal otsene mõju ja seega valuaisting väiksem.