tere mul probleem peenisel 22.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

iga kord kui käin dussi all siis peale pesu peenisel tulevad punane laik mis asi see on lisasin siia piltid ka muidu kestab üks või kaks päeva punane laik kaub ära soovin nõu kuhu pean minema

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel paistab üsna selge nahapõletik. Sellisel murel on palju põhjuseid - hügieen, seksuaalpraktikad, partneri sugutrakti tervis ja palju muud.
Soovitan vastuvõtule tulla. Kui tulete meie Kliinikumi meestekliinikusse, siis võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja visiidi eelselt ärge peenist 24 tundi peske!