Peenis paistes ja punetav, eesnääre valulik 24.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, äkki oskate öelda milles asi, tegin ühel õhtul füüsilist tööd ja siis järsku lõi kubeme juurde valu sisse. Järgmise päeva hommikul oli valu natuke suurem 6/10 ja peenis oli paistes ja punane. Munandite suurus pole muutunud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Segane lugu.
Füüsilisel tööl kubemes tekkiv terav valu võiks viidata kubemesongale. Selja mured ka.
Peenise paistetus ja punetus kipub enamasti kaasas käima kaitsmata seksuaalvahekorraga situatsioonis, kus partneril on sugutrakti põletik või mikroobide tasakaalu nihe.
Kahjuks siin ilma läbivaatuseta miskit head nõu anda ei ole võimalik.
Soovi korral saate tulla vastuvõtule.