Eesnahk ei käi üle peenise pea,isegi kõvasti tõmmates 23.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eesnahk ei tule üle peenise pea,isegi kõvasti tõmmates

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on mitteveniv eesnaha kitsenemine, siis soovitan küll kiirelt vastuvõtule tulla. Enamik selliseid muresid on õigel ajal ja õiget ravi rakendades võimalik konservatiivse raviga lahendada. Teatud piirist muutub ainsaks toimivaks lahenduseks eesnaha operatiivne ravi.