Patsiendi tagasiside kuidas valu üle läks. 19.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen Tartu Meestekliinikus käinud arstide ja füsioterpeudi vastuvõtul 2016 a. alates peenisevalu kaebusega. Selle 2021 a. mais nahaarst määras rosatsea raviks antibiotikumi mille järel peenise valu suurenes. Küüneseene raviks määrati itrakonazool. Mõne päevaga läks peenisevalu üle ja nüüd ei ole valu olnud pool aastat. Nii et tegemist oli mingi seenega. Enne olin lühikest aega suhtes naisega kellelet selle nakkuse sain ja lisaks veel HPV kuna tekkis üks kondüloom.Praegu pärasool haige kuu lõpus sooleuuring. HPV võib tekitada vähki. Kurb lugu et tüütasin 5 a. arste ja kannatasin ise. Tahan et te seda arstidega arutaksite ja teised saaks rutem abi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suur tänu tagasiside eest!
Meditsiin sellepärast ongi erakordselt huvitav ja ka keeruline, et iga haigusjuht on oma olemuselt unikaalne.