Peenise eesnahk ei tule üle peenisepea 10.11.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise eesnahk on peenise küljes kolmest kohast kinni kasvanud. Nahk tuleb peaaegu üle peenise pea, kuid mitte täiesti.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selline probleem tuleks kindlasti arstil üle vaadata. Kitsenemist saab venitada, kokkukasvamisega sageli keerulisem. Tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõtule. Saab kiiresti ja ilma saatekirjata.