Mida teha? 09.10.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, mul läks peenise naha ots ja pea 2vahe kus uriin tuleb on samuti punane, ning ise arvan, et nahk on tulnud maha. 1-2p tagasi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Päris täpselt ei saa küsimusest aru.
Kui eesnahk liikus üle peenis pea ja ei liigu tagasi, siis peaks kiiresti EMOst abi otsima
Kõik ülejäänud, kehalised eripärad ja kergemad põletikud on vanust arvestades ravitavad noorte nõustamise süsteemi kaudu. Kontakt: meestekliinik@kliinikum.ee