Lõdvas olekus peenis. 21.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviks teada milles võib olla asi, enne kui pöördun meestearsti vastuvõtule.

Täpsemalt mure seisneb selles, et kui astuda vahekorda siis peenis nagu ei lähe otseselt kõvaks vaid on pehmes olekus ja vajub lausa täitsa ära.

Et äkki oskate midagi selle kohta öelda, eks kindlasti oleks vaja meestearsti juurde pöörduda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui tänase situatsiooniga kenasti rahul olete, siis ei ole vaja meestearsti külastada. Kui aga see teie elukvaliteeti ikkagi häirib, siis on lahendused kenasti olemas. Põhjuseid on erektsioonihäirel palju. Selles vanuses on juhtivaks mureks kindlasti psühholoogilised tegurid. Aga ravimitega saab ka nendest kenasti üle. Kindlasti aitaks probleemist üle ka psühholoogiliselt ja kehaliselt sobiv püsipartner.