Seemnepurse tuleb kiirelt 16.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Probleem seisneb selles, et igakord kui naisega suguakti astun, ei pea ma kaua vastu. Mõned minutid ja mul juba tuleb seemnepurse. Oleme proovinud erinevat moodi pikemalt eelmänge katkestanud tegevuse ja jätkanud aga ikka ei mingit abi.
Tahaks pakkuda naisele pikka ja mõnusat seksi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Paar vastust tagasi oli just täpselt sama teema üleval. Probleem on lahendatav. Põhjused tuleb üles leida. Kui tegu kehalise iseärasusega, siis saab ka ravimitest abi. Tulge vastuvõtule!