Juuste väljalangemine 16.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen 21 aastane noormees kellel on tekkinud juuste
väljalangemis probleem. Probleem leidis aset umbes 2 aastat tagasi, algas pealae piirkonnast. Noore inimesena tunnen end väga ebakindlalt ning ei oska kuskilt abi otsida.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Juuste väljalangemist on mitut erinevat tüüpi, koldeline ja androgeenne. Soovitan nõu pidada perearsti ja nahaarstiga, on väga palju detaile, mida inimene ise ei kirjelda.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi