Liiga kiiresti tuleb ära 14.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen mures mehe pärast. Mehel tuleb paari minutiga ära. Mis selle põhjus võiks olla ja mis saaks teha et tal nii kiiresti ära ei tule. Varem pole tal sellist probleemi olnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seemnepurske kiirus on suurel määral defineeritud närvitüübi eripära poolt. Kui aga seemnepurske teke kiireneb, tuleks muid põhjuseid otsida. Eelkõige põletikud kuse-sugutraktis ja muutused hormonaalses regulatsioonis. Kui on mure, soovitan meestearsti vastuvõtule tulla.