Sügelus kubeme juures 14.09.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Suvel hakkas kubeme piirkonnast higi ja palavusega sügelema siis tuli kärn ja pole ära paranenud kas on mingi kreemi ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ikka on.
Aga kõigepealt peaks arst probleemi, mida lahendada püüate, nägema. Kõik haigused pole ühe ja sama "mütsiga löödavad".
Võite alustada oma perearstist või pöörduda ka meestearsti vastuvõtule.