Hormoon 23.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sooviks teada kas kuskil eestis on võimalus testosterooniteraapiale.
Mul on pidev väsimus ja unehäired üldine enesetunne on koguaeg nagu poleks energiat lIsaks näen oma vanuse kohta väga noor välja habe ei kasva lihased pole suuremaks läinud peale 12kuulist jõutrenni koos toitumisega kaal küll tõusis 75kg pealt 82 peale aga suur osa sellest oli rasv peale muu kõige on ejakulatsiooni probleemid nimelt läheb kaua aega voi ei jouagi lõpuni.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meeste hormoonuuringute ja ka hormoonraviga tegelevad meestearstid. Alustada tuleks uuringutega, sest kirjeldatud vaevustel võib olla väga palju erinevaid põhjuseid. Tulge vastuvõtule!