Sperma roosakas ja peenis sügeleb 30.06.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Avastasin täna, et sperma roosakas vms. Peenis sügeleb munandite juurest ja urineerides sügelev tunne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate mitmeid kuse-sugutrakti kroonilisele põletikule viitavaid tunnuseid. Sperma muutub roosakaks, kui sinna satub vähesel hulgal värsket verd. Seda soodustab kas värske põletik või ka kroonilisest põletikust tingitud armkude. Seega soovitan tulla uuringutele. Kui tulete meie kliinikusse, siis võtke palun esimesele visiidile kaasa hommikune esmasjoa uriin.