Ees nahk on ribatega peanaha külge kasvanud ja ei liigu alla pole kui peaks olema 16.06.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ees nahk on ribatega peanaha külge kasvanud ja ei liigu alla pole kui peaks olema

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on täiesti loomuliku peenise kidaga. Seda mööda kulgevad peenise pead varustavad närvid ja ka veresooned. Kui jääb ikka vaevama, siis tasuks tulla noorte nõustamise raames kontrolli - vaba juurdepääs on selleks olemas nii meestekliiniku Tartu kui ka Tallinna keskustes.